מבצעים ודילים

מזרונים במבצע

למבצעים ודילים

ההמלצות לקניית מזרן חדש ממליצות על החלפת מזרונים בין 5-10שנים, בהתאם לסוג המזרון ולטיב שלו. העלות הגבוהה של מזרונים איכותיים ומזרונים אורטופדיים מונעת מרוב האנשים להחליף מזרונים באופן תדיר. אמנם המחירים הגובהים של מזרונים מרתיעים אנשים רבים מלהחליפם באופן תדיר, אבל ניתן למצוא מזרונים של חברות איכותיות במחירים זולים יותר.  

אז כיצד ניתן לקנות מזרונים במבצע?
חנויות לספות ולמזרונים עושות ספירת מלאי בכל סוף שנה. בתקופה זו החנויות מעוניינות להיפטר מהמזרונים שברשותם, ולכן הם מוזילים את מחירי המזרונים באופן ניכר. כך ניתן למצוא מזרונים איכותיים במבצע במחירים סבירים. הבעיה, צריך לחכות בסבלנות לסוף שנת העסקים, ולחפש את המחירים הזולים ביותר בין החנויות השונות.

 מזרונים במבצע, והאיכות נשארת.

 כמו בלבוש והנעלה, גם למזרונים יש "עונות". אמנם העונה לא מתחלפת כל חצי שנה, אבל, דגמים מסויימים שהחברה מייצרת יכולים לצאת מייצור. במקרים כאלה, החברה תרצה להיפטר מהדגמים הישנים, על ידי הורדה דרסטית של המחיר שלהם. כך ניתן לקנות מזרון איכותי, של החברות המובילות בשוק (הולנדיה, סילי-פוסטרופדי, פולירון ועוד) במחירים מאוד נמוכים. האיכות אותה איכות, אבל הדגם של שנה שעברה. אם אתם לא מחפשים את הדגם החדיש ביותר, תוכלו למצוא את הדרך הזאת כמוצלחת במיוחד.

גם במזרונים ניתן לרכוש מזרונים במבצע "סוג ב". במקרים כאלה ימכרו החברות בהוזלה ניכרת מזרונים עם פגמים קלים, בעיקר בבד, בתפרים. מזרון עם כתם דיו או פתקית לא נכונה. החברה אומנם לא יכולה למכור את המזרון כסוג א' אבל הפגם שלו אינו מהותי, ולא פוגע בנוחות השינה.

מדי פעם יוצאות החברות בחגיגת מבצעים. למשל לרגל חג, גם במקרים כאלה ניתן לרכוש את המזרונים האיכותיים של החברות המובילות במחירים שווים לכל נפש.

 טיפים לקניית מזרון נוח

 לכל אחד יהיה נוח מזרון אחר ברמת קשיות שונה. אם אתם מחפשים מזרון זוגי, כדאי להיות בטוחים שמה שנוח לכם יהיה נוח גם לבן הזוג שלכם. אם אחד מכם מעדיף מזרון קשיח, והשני מזרון רך לא יהיה מנוס מלבחור שני מזרונים שונים ולחברם יחד עם מגן מזרון אחד.

בדקו מה נוח לכם, מזרון עם מערכת קפיצים? או דווקא מזרון עם קפיצים מבודדים? מזרון עם מערכת קפיצים יהיה זול יותר ממזרון עם קפיצים מבודדים. אבל, יתכן וטווח המחירים של מזרונים במבצע יקל עליכם לקנות גם מזרונים יקרים יותר בהנחות.

ניתן לקנות גם מזרוני גומי או מזרני ספוג במבצע. לכל החברות יש סדרות של מזרונים ללא קפיצים. גם פה, נסו את המזרונים, שאלו אם ניתן לקחת אותם הביתה להתנסות, לא כל מזרון במבצע ניתן לקחת להתנסות בבית. לכן כדאי להשתרע על המזרון ולנוח עליו כמה דקות, כדי לראות האם הוא נוח לכם.

גם מזרונים לילדים ותינוקות ניתן לקנות במבצע. לחברות יש מזרונים מיוחדים לתינוקות, ילדים ונוער, כך שהרצון הטבעי לקנות את הטוב ביותר לילדינו משתלב עם מחיר מבצע משתלם במיוחד.

הטבות של ישראל DealMarket . הינו פורטל מבצעים מוביל המאגד הנחות, דילים, קופונים מבצעי סוף עונה והטבות ייחודיות של מיטב החברות במשק.באתר תמצא מגוון מוצרים מקשת רחבה של קטגוריות. כל החברות כל המותגים מבצעים, באתר אחד. לפני שאתם קונים בדקו אילו מבצעים מציעות לכם החברות ותתחילו לחסוך.