הירשמו לקבלת עדכוני מבצעים
שם מלא
דוא"ל
אישור קבלת מייל

קרמיקה במבצע

למבצעים ודילים

המדריך לבחירת קרמיקה

 

 

מהי קרמיקה?

אריחי קרמיקה נפוצים מאד בתור חלק פונקציונלי מהבית וכמובן גם בתור חלק מהעיצוב. הם משמשים הן לריצוף דירה והן לחיפוי של קירות המטבח והאמבטיה. קרמיקה משמשת גם לבניית כלים שונים וחפצי נוי אשר גם להם תפקיד בעיצוב הבית. אריחים אלו נפוצים מאד כיוון שמדובר בחומר עמיד לאורך זמן, מתאים מאד לבנייה ובעל מגוון אפשרויות עיצוביות, כיוון שמדובר בחומר המיוצר באופן תעשייתי. אריחי קרמיקה נפוצים מאד בשל כל התכונות הטובות שלהם. אך כיצד תדעו איך לבחור אריחי קרמיקה טובים? המדריך לפניכם.

 

איכות לאורך זמן

אחת הסיבות לבחירת אריחי קרמיקה דווקא, לעומת חומרים אחרים לריצוף ולחיפוי, זו יכולת העמידות של אריחים אלו. יש הבדלים בין סוגי האריחים השונים, על פי אופן הייצור, וכל אריח קרמיקה מקבל דרגה בין 0-5 אשר נקבעת על פי מדד הנקרא PEI. אריחים  לריצוף יהיו אריחים בדרגה 3-4, אריחים לחיפוי יהיו בדרגה 2 לכל הפחות, ואריחים בדרגה 5 הם חזקים במיוחד ומתאימים לשטח ציבורי. אריחים בדרגה נמוכה לא מתאימים לשימוש כלל בתור אריחים לריצוף או לחיפוי. התאמה בין חוזקו של האריח ואל מיקומו בבית הם היא שתקבע את איכות השימוש באריח לאורך זמן.

 

עיצוב חכם

השימוש באריחי קרמיקה לחיפוי המטבח או האמבטיה חיוני לשמירה על הקירות מנזקי הרטיבות והלחות הקיימים בחדרים אלו בהם יש מקור מים, אך יחד עם זאת יש לזכור כי לאריחי הקרמיקה יש עובי מסוים, ובבחירת האריחים המתאימים בשבילכם יש לקחת בחשבון את עובי האריחים ואת השינוי הצפוי בגודל החדר, במיוחד כאשר מדובר על חדרים קטנים. עצה נוספת בתחום העיצוב היא לא להסתפק בדמיון בלבד בהתאמה בין האריחים אל שאר הריהוט. מוטב להיעזר באיש מקצוע בתחום או לקחת דוגמא ולהשוות אותה אל שאר הריהוט בבית.

 

מחיר האריחים

בסופו של דבר, כולנו מוגבלים בתקציב, ברמה זו או אחרת. לכן בבואנו לבחור קרמיקה לבית יש לשים לב גם אל מחיר האריחים. המחיר לא צריך להיות הכי זול דווקא, אלא מחיר הוגן. מחיר שנותן את התמורה לכספכם, על ידי מתן אריחי קרמיקה איכותיים.

חנויות קרמיקה

הטבות של ישראל DealMarket . הינו פורטל מבצעים מוביל המאגד הנחות, דילים, קופונים מבצעי סוף עונה והטבות ייחודיות של מיטב החברות במשק.באתר תמצא מגוון מוצרים מקשת רחבה של קטגוריות. כל החברות כל המותגים מבצעים, באתר אחד. לפני שאתם קונים בדקו אילו מבצעים מציעות לכם החברות ותתחילו לחסוך.